יש לכם סחוס פגוע בירך שפשוט לא מאפשר לכם ללכת מבלי לחוש בכאבים שפוגמים רבות באיכות החיים שלכם? החלפת ירך כוללת תוכל להתבצע תוך כדי הסרה של הסחוס הפגוע והחלפתו במפרק מלאכותי שיתפקד כמו חדש.

ראוי לציין כי ניתוח של החלפת מפרק ירך נחשב לנפוץ במיוחד וכזה שמצליח לשנות לחיוב את איכות חייהם של אנשים כה רבים. כך שאם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של הניתוח המדובר, אתם מוזמנים לפנות אל ד”ר ירון בר זיו, אשר נחשב למומחה להחלפת מפרקים.

כניסה למפרק דרך החלק העליון של הירךהחלפת מפרק ירך

ניתוח של החלפת מפרק ירך בשיטה הקדמית נחשב לפחות פולשני ויותר טוב. הכניסה דרך החלק העליון של הירך מביאה למצב שבו השרירים לא נפגעים במהלך הניתוח, דבר שמצמצם רבות את זמן ההחלמה, כך שזה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם לקחת בחשבון למען בריאות הגוף שלכם.

הסיבות בגינן תוכלו לעבור ניתוח מהסוג הזה יכולות להיות רבות, אם כי בעיקרן כאבים בלתי פוסקים ולא נסבלים שנובעים משחיקה של הסחוס וכמובן שגם קושי לבצע פעילות שכרוכה בהליכה, טיפוס במדרגות וכיוצא בכך.

אורך החתך שיתבצע יהיה בין 8 ל – 12 ס”מ, וזאת כאשר אתם נמצאים בשכיבה מלאה על המיטה. בכדי שתוכלו לדעת טוב יותר אודות הפרוצדורה הניתוחית ולהבין האם היא מתאימה לכם בכלל, אתם יכולים פשוט ליצור קשר עם אורתופד שיוכל לבדוק את מצב הירך שלכם.

החלפת מפרק ירך אצל מומחה להחלפת פרקים

אם אתם מחליטים לעבור את הניתוח הנפוץ הזה, אתם יכולים פשוט לפנות אל מומחה שיוכל לטפל בכם ולהציע לכם טיפול מתאים. נמליץ לכם לפנות אל ד”ר ירון בר זיו, אשר נחשב למומחה מוביל בתחומו, ולא בכדי רבים הם האנשים שבוחרים לעבור דווקא אצלו את הפרוצדורה ולא באף מקום אחר.

דעו לכם שלאחר שתתייעצו עם הד”ר בנושא, אתם תוכלו לדעת בדיוק לקראת מה אתם הולכים, מה שיעניק לכם את תחושת הרוגע שאתם בוודאי מחפשים לקראת הניתוח. רק שימו לב שאתם לא מתמהמהים יותר מידי ובוחרים לעבור בהקדם כל הליך שיוכל להטיב עם המצב הרפואי שבו אתם נמצאים.

אל תזניחו את המצב הגופני שלכם, שכן חבל שתצטרכו לסבול מכאבים בכל פעם שתרצו לבצע פעילויות בסיסיות בחיים שלכם, כמו הליכה ועלייה במדרגות. פנו בהקדם אל ד”ר ירון בר זיו, כך שיוכל לבדוק אתכם.