ניתוח החלפת מפרק ירך בגישה הקדמית מה זה אומר?

קשה לדמיין את חיינו ללא מפרק הירך, שהינו המפרק הגדול ביותר בגוף וככזה יש לו חשיבות עצומה. אך אתם חייבים להבין כי אלפי אנשים בישראל סובלים מבעיות במפרק הירך וכי זוהי בעיה חמורה ביותר שיש לתת עליה את הדעת. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לעתים מי שסובל מבעיה במפרק הירך חייב כמוצא אחרון לבצע החלפת מפרק ירך. זהו ניתוח לא פשוט אך כיום ניתן לבצע אותו בצורה הרבה יותר טובה וזאת תודות לשיטת הגישה הקדמית. בשיטה זו לא נפגעים השרירים או הגידים העוטפים את המפרק וכך ההחלמה מן הניתוח היא הרבה יותר קלה וזהו יתרון עצום למי שצריך להחליף את המפרק. על כן אין ספק כי אם אתם מחליטים ללכת ולהחליף את מפרק הירך אתם צריכים להבטיח כי ההחלפה תבוצע בשיטה הקדמית.

האם כל אורתופד יכול לבצע ניתוח החלפת מפרק ירך בגישה הקדמית?

עליכם להבין כי ניתוח החלפת מפרק ירך בגישה הקדמית מחייבת לא רק מומחיות עצומה אלא גם ציוד מיוחד. על כן ניתן לומר בביטחון רב כי ממש לא כל אורתופד יכול לבצע את ההחלפה. לכן אם אתם סובלים מבעיה במפרק הירך והחלטתם ללכת על ניתוח פנו אך ורק אל אורתופד אשר מתמחה בגישה הקדמית. ברגע שתעשו זאת תוכלו להיות בטוחים כי ההחלפה תתבצע על הצד הטוב ביותר ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון. אם תתפשרו על נושא זה אתם עלולים להיקלע לבעיה קשה ביותר וסביר להניח כי הניתוח שלכם יהיה הרבה יותר מורכב וקשה ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

כיצד אדע האם האורתופד שאליו אני פונה יכול לבצע ניתוח החלפת מפרק ירך בגישה הקדמית?

אז כיצד נוכל להיות בטוחים כי אנחנו פונים אל אורתופד אשר מבצע ניתוחים של ניתוח החלפת מפרק ירך בגישה הקדמית? אם כן קודם כל זהו משהו שאתם חייבים לשאול את האורתופד לפני שאתם בוחרים בו. לא רק זאת אלא שאתם צריכים לבחון את אתר האינטרנט של האורתופד ועל סמך זאת לראות האם כדאי לבחור באורטופד ד”ר בר זיו או לא וכך לקבל את ההחלטה החכמה ביותר על סמך המידע המקיף ביותר שיש. אל תתפשרו על נושא זה אם אתם רוצים להבטיח כי הניתוח יתבצע על הצד הטוב ביותר ובצורה האיכותית ביותר שיש ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בצורה חכמה.

3 תגובות
 1. אתי פדידה הגב

  רוצה לקבוע פגישת ייעוץ בבקשה. נא לחזור אלי 052-8888059

 2. מירי הגב

  איזה צילום צריך לעשות באגן לפני שמתאמים פגישה?
  הבנתי שבעמידה.
  אבקש מידע מדוייק על מנת להעביר בקשה מהרופא.
  מנסה לתאם פגישה לאימי.
  בקושי הולכת.
  מעוניינת שתנתח אותה.
  תודה.

השארת תגובה