רופא אורטופד מומחה ברכיים

רופא אורטופד מומחה ברכיים

אנשים רבים ובעיקר מעל גיל 60 חשים כאבי ברכיים בעת טיפוס במדרגות וביצוע מטלות יום יומיות המצריכות את כיפוף הרגל. אותו כאב יכול להעיד על תופעה ניוונית דלקתית של סחוסי מפרק הברך (OSTEOARTHRITIS  OF KNEE ). ישנן מחלות דלקתיוית מסוגים שונים אך זו השכיחה והנפוצה יותר בעיקר בגיל המבוגר, למעשה זוהי מחלה ניוונית של סחוסי המפרק שיש בה גם מרכיב דלקתי. הסחוס המצפה את משטחי המפרק “מתבלה” ונעלם בהדרגתיות הסחוס שמתנוון לא יתחדש ועם הזמן העצמות  יתחככו זו בזו, בעקבות החיכוך יופיע כאב, נוקשות של הברך ומוגבלות בתנועה. רופא אורטופד מומחה ברכיים יכול להיות הפיתרון בשבילכם!

רופא אורטופד מומחה ברכיים – לשפר את איכות החיים

בשלב ראשון מומלץ שתפנו לרופא המטפל שלכם בקופת החולים ותארו לו את הבעיה ממנה אתם סובלים. רופא המשפחה ימליץ לכם על טיפול בהתאם לחומרת התופעות. הרופא המטפל יפנה אתכם במידת הצורך לרופא אורטופד שעובד בקופת החולים אליה אתם שייכים, הרופא האורטופד ימליץ על טיפולים שונים, חלק מהטיפולים יקלו את הכאב לתקופה מסויימת. במידה והטיפולים הרפואיים אינם מועילים והמצב מחמיר, מומלץ לפנות לרופא אורטופד מומחה ברכיים ולהתייעץ עמו באשר לפתרונות הרפואיים הקיימים בבעיות של שחיקת סחוסי ברכיים.

התייעצות רפואית וחוות דעת שנייה!

רופא אורטופד מומחה ברכיים – לפנות למומחים

שחיקת סחוס בברך היא בעיה ידועה וכואבת המחמירה עם השנים, פניה לרופא אורטופד מומחה ברכיים, בעל ניסיון בתחום תמנע סבל , תקצר את תהליך ההחלמה ותבטיח שביעות רצון גבוהה מתוצאת הניתוח ד”ר בר זיו רופא אורטופד מומחה ברכיים ידע לזהות את הבעיה, לייעץ לכם על הטיפול הרפואי המתאים , ולאמר האם אתם זקוקים לניתוח החלפת מפרק.