פתרונות ניידות לסובלים מבעיות ברכיים בגיל השלישי

הגעתם לגיל השלישי ואתם סובלים מבעיות ברכיים? הבעיות כל כך אקוטיות עד כי הדבר פוגע בתפקוד התקין שלכם ובשגרת יומכם? כעת, יש לכם אפשרות לעשות מעשה ולשפר את המצב! התחילו לקרוא..

בעיות ברכיים בגיל השלישי

הנתונים מצביעים על כך שכ- 50% מהמבוגרים סובלים מבעיות ברכיים. הברכיים מהוות את אחד המפרקים החשובים והעיקריים בגוף האדם. הברכיים אשר נושאות את כל משקל הגוף שלנו תומכות בנו בעת ישיבה, הליכה  ובתנועות נוספות אותן אנו מבצעים. בעיות ברכיים גורמות לפגיעה משמעותית באיכות החיים של בני הגיל השלישי ולרוב כל המערכת השרירית – עצבית מושפעת כתוצאה מפגיעה במפרקי הברכיים.

ממה נגרמות בעיות ברכיים בגיל מבוגר?

בגיל השלישי כל מערכות הגוף שלנו נחלשות ולכן טבעי שגם מפרקי הברכיים יחוו כאבים ובעיות:

האדם המבוגר יסבול מכאבי ברכיים בדרגות חומרה שונות. יש מטופלים שירגישו את הכאב רק כאשר הם ידרשו לאמץ את הברכיים בהליכה או עלייה וירידה במדרגות ואילו אחרים יסבלו מכאבי ברכיים באופן כרוני ואף ייתכן כי כאבי הברכיים לא יתמקדו רק במפרק הפגוע אלא יקרינו לאיברים סמוכים.

פתרונות למצב – פתרונות ניידות ועוד..

אם גם אתם סובלים מכאבי ברכיים כרוניים, נוקשות של המפרק ושינוי לרעה באורח החיים שלכם, כבר ביקרתם אצל הרופא וניסיתם תרופות משככות כאבים, נוגדי דלקת, סד לברך, מדרסים, תחבושות אלסטיות, בקבוק חם ונעליים מיוחדות והמצב אינו משתפר או שהכאב חוזר לאחר פרק זמן קצר ואתם מוצאים את עצמכם מוגבלים בתנועה ואף משתמשים בפתרונות ניידות שונים, כמו למשל הליכונים, מקלות הליכה או קלנועית מתקפלת עם שלט, הגיע הזמן להגיע אל מומחה להחלפת מפרקים על מנת לבדוק האם אתם מתאימים להליך רפואי זה של החלפה חלקית או מלאה של מפרק הברך. החלפת מפרק מוצלחת בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת המוצעת כיום תבטיח לכם שיקום מהיר יותר מבעבר, פחות כאב בעת ההחלמה, טווחים טובים יותר בעת כיפוף ויישור הרגל וכמובן לאחר תקופת ההחלמה: חזרה לאורח חיים בריא ומתפקד. בהצלחה! 

ראו עוד: החלפת מפרק ברך | ד”ר ירון בר זיו | החלפת מפרק ירך | מומחה ברכיים | אורטופד | החלפת מפרק ירך גישה קדמית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *